Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Obejrzyj film o fundacji

Wirtualny kiermasz Wielkanocny – 01.03.21-02.04.21

Jak co roku, mniej więcej o tej porze, rozpoczęliśmy przygotowania do Wielkanocnego kiermaszu prac. Ze względu na pandemię, wyglądają one jednak trochę inaczej niż w poprzednich latach. Pracujemy w małych grupach, zachowujemy reżim sanitarny w kontaktach między uczestnikami, trzymamy dystans, nosimy maseczki… W tych dziwnych okolicznościach powstają stroiki i dekoracje świąteczne, mamy nadzieję nie odbiegające urodą od tych z lat poprzednich. Każda pracownia warsztatowa przygotowuje jakieś elementy do tych stroików; ceramiczne, tekstylne, drewniane, które pod czujnym okiem terapeutów zebrane i skomponowane razem tworzą urocze dekoracje świąteczne.

Podobnie jak w zeszłym roku sprzedaż prac odbywa się głównie w internecie. Na Facebooku opublikowane zostały wzory przygotowanych stroików. Zapraszamy do ich oglądania, wybierania i zamawiania. Mamy również bogaty wybór Palm Wielkanocnych ????

Wszystko zamówić można poprzez kontakt; Messenger, FB, email, telefonicznie, a odebrać osobiście w siedzibie naszej placówki. Zapraszamy codziennie, w dni robocze w godz. 8.00-16.00 przy ul. Luzara 1. Nikt na pewno nie wyjdzie od nas z pustymi rękami.

Dochód uzyskany ze sprzedaży prac przeznaczany jest w całości na potrzeby warsztatu i rehabilitację społeczną podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta.